Kolorystyka
![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
---|---|---|---|
![]() | ![]() |
Specyfikacja
MY TYLKO SUGERUJEMY KOMPONENTY. TO TY JE WYBIERASZ
Podczas procesu zakupu możesz skonfigurować komponenty wybierając spośród dostępnych opcji.
FRAME Orbea Terra Hydro disc, hydroformed triple butted aluminium, HS 1,5", PF, Thru Axle 12mm x 142mm rear, thread M12x2 P1, DT internal cable routing, 27,2mm seat tube, MMS system
FORK Orbea Terra OMR carbon disc fork, full carbon steerer,
CRANKSET Shimano GRX RX600 40t
HEADSET FSA 1-1/2" Integrated Aluminium Cup
HANDLEBAR OC Gravel GR31-R, Rise 15, Reach 70, Drop 110
STEM OC Road Performance RP21, -6º
SHIFTERS Shimano ST-RX600
BRAKES Shimano RX400 Hydraulic disc
CASSETTE
REAR DERAILLEUR Shimano RX812 GS
CHAIN Shimano HG 601
WHEELS Alloy, Tubeless, 700c, 21c, 28h
TYRES Vittoria Terreno Dry Gravel 700x38c
SEATPOST Carbon, 27.2mm, Setback 20
SADDLE Prologo Akero AGX STN size 155mm
HANDLEBAR PLUGS Orbea Eva
FRONT WHEEL AXLE Orbea Thru Axle 12x100mm M12x2 P1 Solid
REAR WHEEL AXLE Orbea Thru Axle 12x142mm M12x2 P1 Solid inner threaded
BRAKES CONFIGURATION
KIT TUBELESS
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w informacjach o produkcie i komponentach pojawiających się na tej stronie w dowolnym momencie bez uprzedzenia, w tym w odniesieniu do sprzętu, specyfikacji, modeli, kolorów i materiałów.
Nie podajemy wagi roweru. W rzeczywistości chcemy, abyś udał się do lokalnego dealera, aby samemu wypróbować rower. Jest tak wiele decydujących czynników, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie nowego roweru – styl, wykończenie, materiał, jakość jazdy, budowa, kolor, koszt – a waga to tylko jeden z nich. I chociaż lekkość jest ważna, nierozsądnie jest decydować wyłącznie o gramach. Niech zadecyduje jazda!