top of page
hiru.png

Twoja nowa, techniczna i spersonalizowana marka odzieży rowerowej

WYJĄTKOWE INNOWACJE. NOWE TECHNOLOGIE. WYŻSZA WYDAJNOŚĆ.

Aerodynamika, komfort, wodoodporność, odprowadzanie ciepła czy trwałość. Wybierając najwyższej jakości nowoczesne materiały i nie akceptując żadnych kompromisów, HIRU ulepsza każdą jazdę.

DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Najlepsze materiały nie wystarczą, jeśli dopasowanie nie jest idealne. Elastyczne materiały i sprytne szwy są dopasowane do starannych projektów anatomicznych i tysięcy godzin testów.

STWORZONE PODCZAS KONKURENCJI

Konkurencja na najwyższym poziomie nie akceptuje kompromisów. Tutaj wszelkie słabości są szybko wykrywane i aby wspiąć się na szczyt, trzeba je pokonać, bez względu na to, jak testuje się warunki.

 

Kupując HIRU otrzymujesz produkt, który był testowany przez naszych zawodników we wszystkich dyscyplinach i przy każdej pogodzie.

TESTOWANE NA SZLAKU

Testy w prawdziwym świecie różnią się od konkurencji, są bardziej subtelne, a ulepszenia są identyfikowane w niezliczonych przygodach, gdy kilometry sumują się pod wpływem upału, zimna, wiatru i deszczu. Nasz pełen pasji zespół i szersza rodzina ambasadorów pokonują tysiące kilometrów w każdym ubraniu podczas procesu opracowywania. Wiele projektów i materiałów nie nadaje się do tego, tylko te nieliczne są uważane za wystarczająco dobre dla HIRU.

LAB

LAB

Kolekcja LAB została opracowana z myślą o najwyższych osiągach, ze ścisłym naciskiem na aerodynamikę i lekkość. LAB jest dla rowerzystów, którzy chcą jechać na najwyższym poziomie bez względu na warunki.

ADVANCED

ADVANCED

Nasza kolekcja ADVANCED została zaprojektowana z myślą o maksymalizacji komfortu i przyjemności podczas najdłuższych przygód na gravelu, XC lub szosie, bez względu na warunki.

CORE

CORE

Nasza kolekcja CORE jest przeznaczona do codziennej jazdy na rowerze. Wytrzymałe i pełne sprytnych detali, CORE to świetna opcja na każdy dzień, który nie jest dniem wyścigu.

bottom of page