top of page

Rise 2023- Co sprawia że jest wyjątkowyRIDER SYNERGY: NASZ RS CONCEPT


RIDER SYNERGY JEST SERCEM RISE; SYSTEM, W KTÓRYM MOC, ZASIĘG, INTERFEJS I WAGA SĄ UWZGLĘDNIANE RAZEM, TWORZĄC ROWER, KTÓRY WSPÓŁPRACUJE Z KOLARZEM, ABY ZAPEWNIĆ NAJWYŻSZĄ WYDAJNOŚĆ.


RS POWER


To znacznie więcej niż tylko ulepszony silnik EP. Nasze oprogramowanie RS zapewnia najbardziej naturalne i wydajne pedałowanie.ZASIĘG RS


Nasz współczynnik 1,5x oznacza, że dzięki lżejszym rowerom, zwiększonej wydajności i większej zależności od nóg żywotność baterii wydłuża się ponad 1,5-krotnie. Oznacza to, że nasz akumulator 540 Wh jest porównywalny z akumulatorem 810 Wh w standardowym systemie ebike.WAGA RS


Rise to jeden z najlżejszych e-rowerów w swojej klasie. Zwiększa to zasięg, a także zapewnia najbardziej naturalne prowadzenie, rower, który jeździ bardzo podobnie jak Twój ulubiony sprzęt na szlaki.


INTERFEJS RS


Odchudzenie ram, zintegrowanie wyświetlaczy, usunięcie kabli i skupienie się na estetyce. Usunięcie wizualnych zakłóceń pozwala skupić się na jak największej zabawie.


JEDNOSTKA NAPĘDOWA


SHIMANO EP801 RS I EP6 RS


Współpracując z Shimano, Orbea opracowała naszą zastrzeżoną elektronikę i akumulatory, podczas gdy Shimano skonfigurowało swój silnik EP8, aby działał idealnie z naszym specyficznym oprogramowaniem RS.


MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY 60 NM

MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ 25 KM/H

WAGA 2,6 KG


IM MOCNIEJ PEDAŁOWAŁEŚ, TYM WIĘCEJ WSPARCIA ZAPEWNIA SILNIK


PEŁNA MOC PRZYCHODZI, GDY RÓWNIEŻ DAJESZ JAK NAJWIĘCEJ


JEST NATYCHMIASTOWE I NIEZWYKLE WRAŻLIWE NA TWOJĄ WYDAJNOŚĆ


TO NIESAMOWICIE NATURALNE UCZUCIE, KTÓRE ZACHĘCA DO PEDAŁOWANIAZASIĘG RS


MODUŁOWE ROZWIĄZANIA AKUMULATOROWE


Dwie opcje baterii pozwalają skonfigurować Rise tak, jak lubisz jeździć. Jeśli lubisz głównie przejażdżki trwające 3 lub 4 godziny, wybierz akumulator 360 Wh aby zredukować wagę i dodaj Range Extender na okazjonalne dłuższe przejażdżki. Jeśli regularnie korzystasz z całodniowych przejażdżek lub chcesz korzystać z wyższych poziomów wspomagania, wybierz akumulator 540 Wh.ZBUDOWANIE LEPSZEJ BATERII


Nasze akumulatory to jedne z najlżejszych i najcieńszych dostępnych na rynku akumulatorów, oparte na najnowszej technologii ogniw 21700, która zapewnia wyższą szybkość ładowania/rozładowania i wydłuża żywotność akumulatorów. Przeorganizowanie ogniw i obudowy akumulatora pozwala nam przenieść ciężar niżej w ramie, co jeszcze bardziej poprawia obsługę.


WYBIERZ SWOJĄ BATERIĘ


CAŁKOWICIE NOWY AKUMULATOR 360 WH


Jeśli regularnie kończysz przejażdżki z dużą ilością baterii, oznacza to, że dźwigasz więcej niż potrzebujesz. Nasz nowy system baterii 360 Wh waży łącznie 1898 g, czyli prawie 400 g mniej niż poprzednio i oferuje niższą wagę Rise.


AKUMULATOR 540 WH


Dla tych z Was, którzy regularnie chcą najdłuższych przejażdżek lub wolą korzystać z wyższych trybów wspomagania, nasz akumulator 540 Wh oferuje najdłuższy zasięg.

RANGE EXTENDER


Nasz RANGE EXTENDER RS oferuje dodatkowe 252 Wh na dłuższe przejażdżki. Po prostu włóż go do specjalnie zaprojektowanego koszyka na bidon, podłącz i ciesz się natychmiastową mocą. Rise najpierw wykorzystuje moc z RANGE EXTENDER co oznacza, że możesz go zostawić i kontynuować jazdę po jego użyciu.


INTELIGENTNA ŁADOWARKA


Nasza inteligentna ładowarka zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie. Główny akumulator jest ładowany prądem 4 A, co zapewnia najszybsze ładowanie, a urządzenie Range Extender prądem 2 A.INTERFEJS RS


SKUP SIĘ NA JEŹDZIE


Wielu rowerzystów spędza godziny na usuwaniu wagi, hałasu i wizualnych elementów rozpraszających uwagę ze swoich rowerów.PILOT EN600-L


Nowy pilot Shimano EN600-L zawiera przycisk zasilania i łączność Bluetooth. Zestaw diod LED pokazuje poziom wspomagania i informuje o poziomie naładowania baterii. Zdalny kabel Di2 jest poprowadzony przez kierownicę, zapewniając możliwie najczystszy kokpit.


RS GARMIN IQ


Korzystamy z klasycznych danych GPS i komputera rowerowego. Opracowaliśmy unikalne narzędzie, które dostosowuje ekosystem Garmin IQ do naszej platformy RS ebike, dzięki czemu możemy mieć w naszym ulubionym liczniku rowerowym lub smartwatchu wszystkie dane, o jakich tylko marzymy.


TRYB WSPARCIA — POZIOM WSPOMAGANIA — KADENCJA — ZASIĘG — PRĘDKOŚĆ


REJESTROWANIE DANYCH


Wszystkie zarejestrowane informacje o jeździe są przechowywane w interfejsie Garmin IQ do dalszej analizy, udostępniania znajomym lub po prostu w celach informacyjnych kilka miesięcy później, aby zobaczyć, ile baterii zużyto podczas tej niesamowitej przejażdżki, którą chcesz powtórzyć. Nie oczekuj, że to narzędzie będzie działać na jakimkolwiek innym rowerze, ponieważ będzie działać tylko dla szczęśliwych posiadaczy Rise.