top of page

PAKUJEMY TAK, JAK MYŚLIMY


ORBEA OPRACOWAŁA SWOJE PIERWSZE W PEŁNI NADAJĄCE SIĘ DO RECYKLINGU PAKOWANIE ROWERU


Mamy tylko jedną planetę, ale czasami o tym zapominamy. Ziemia, to fascynujące miejsce, które nazywamy domem, daje nam wszystko, czego potrzebujemy za bardzo niewiele w zamian. To źródło naszego dobrego samopoczucia, źródło wszystkiego, co czyni nas szczęśliwymi. Z tego powodu jako firma musimy podejmować pilne, stanowcze i konsekwentne decyzje dotyczące troski o naszą planetę i zmiany niektórych aspektów naszego stylu życia, aby zachować skarb, w którym żyjemy i rozwijamy się. Warto, prawda?


W Orbea nasze słowa zawsze towarzyszą działaniom, zwłaszcza gdy kwestie środowiskowe i społeczne wymagają od nas natychmiastowych rozwiązań. Z tego powodu, po skrupulatnym i sumiennym projektowaniu i testach, możemy wreszcie powiedzieć, że nasze opakowanie jest w 100% zgodne ze środowiskiem: od teraz opakowania używane we wszystkich naszych rowerach będą składały się w całości z materiałów nadających się do recyklingu.Bezpieczniej w obie strony


Przeprojektowanie naszych opakowań przyniosło podwójny rezultat. Z jednej strony udało nam się stworzyć projekt całkowicie zgodny z naszym sposobem myślenia, zapewniając spójność naszym opakowaniom i minimalizując ślad, jaki pozostawiają na planecie.


Z drugiej strony nowe opakowanie zapewnia rowerowi większe bezpieczeństwo dzięki odświeżonej konstrukcji. Ponieważ nie tylko przemyśleliśmy materiały, ale wykorzystaliśmy ten proces, aby znaleźć idealny sposób, aby rower zmieścił się w pudełku i był chroniony tak dobrze, jak to możliwe podczas transportu.


Dane nie kłamią, po wielu testach i symulacjach uderzeń na wszystkich poziomach, odporność nowego opakowania znacznie wzrosła w porównaniu ze starą wersją. Nowe pokrowce ochronne i konstrukcja naszych pudeł są mocniejsze i bezpieczniejsze niż kiedykolwiek.


Chociaż wierzymy, że dbanie o planetę i jej utrzymanie jest zbiorową odpowiedzialnością, nadal działamy, aby przyspieszyć zmiany. Stworzyliśmy nasze nowe opakowanie, aby zapewnić Ci rowery w znacznie bardziej zrównoważony, spójny i przyjazny dla środowiska sposób. W końcu w Orbea sposób, w jaki pakujemy, to sposób, w jaki myślimy.

46 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page