top of page

Orbea Wild FS

Orbea Wild FS to rower, który zabierze Cię do najbardziej odległych zakątków Twoich marzeń. Inteligentny projekt i wyrafinowane zawieszenie łączą się w pierwszym na świecie e-MTB z możliwością personalizacji.


Dostępny w trzech wersjach - pełny carbon, przedni trójkąt carbonowy z tylnym aluminiowym oraz pełne aluminium - cała rodzina Wild FS to jedna konstrukcja oraz technologia, z nieskończonymi konfiguracjami dostępnymi w MyO.

Przyjrzyj się bliżej Wild FS i znajdź model, który najbardziej pasuje do Twojego stylu.

PROGRESSIVE AND CAPABLE GEOMETRY

Geometrię roweru zaprojektowaliśmy tak, aby równoważyła efektywne ruchy podczas pedałowania z progresywną kinematyką wykorzystującą korby 160 mm. W rezultacie, powstał rower, który przekracza oczekiwania najbardziej zaawansowanych kolarzy, a jednocześnie jest idealny dla początkujących rowerzystów, którzy przede wszystkim szukają komfortu i niezawodnych osiągów.

Mając to na uwadze, rower posiada kąt główki 65,5º, zaawansowaną pozycję pedałowania, która gwarantuje niezawodność i kontrolę, oraz dłuższą górną rurę, która zapewnia mobilność bez utraty równowagi.

Kolejnym czynnikiem konstrukcyjnym jest wysokość dolnego wspornika, umożliwiająca naturalny i intuicyjny ruch. Każde ramię łączące ramę, rozszerzając się z suportu dolnego, przyczynia się do zwiększenia wydajności roweru. Rozstaw osi zapewnia stabilność przy dużych prędkościach. 160 mm ułatwia pedałowanie, co z kolei zwiększa wydajność silnika e-roweru.

Wild FS dosłownie chwyta ziemię pod stopami. To uczucie jest wzmocnione przez 29-calowe koła, które zwiększają wszechstronność i prędkość, oraz 2,6-calowe opony, które zapewniają lepszą przyczepność na zakrętach i podczas hamowania.NEW GENERATION ENGINE

Zawieszenie jest kluczem do Wild FS. Ulepszyliśmy wersję 2020 do 160 mm skoku z przodu i tyłu, odpowiednio w porównaniu do 150 i 140, w 2019 r. Aby zapewnić najlepszą kinematykę i zachowanie podczas jazdy, poddaliśmy rower niezliczonym testom, aby określić najlepsze miejsce zawieszenia zalecane przez SAG między 25-30%.SILNIK NOWEJ GENERACJI

Aby zasilać Wild FS, wyposażyliśmy każdy model w silnik Bosch Performance CX czwartej generacji ze względu na jego zrównoważony podział mocy podczas pedałowania.

Silnik napędzany jest wyjmowanym i łatwo dostępnym wewnętrznym akumulatorem 625 Wh, umieszczonym w dolnej rurze, płynnie integrującym się z rowerem i stylem jazdy. Dodatkowy uchwyt akumulatora znajduje się na przednim trójkącie i mieści opcjonalny akumulator 500 Wh, zwiększając moc do 1125 Wh i zapewniając dalekie przejażdżki. Alternatywnie, możesz zrezygnować z drugiej baterii i użyć uchwytu, aby zainstalować koszyk na bidon.
CARBON CZY ALUMINUM?

Ten wysokiej klasy model jest wykonany w całości z carbonu OMR, ale pamiętaj, że do wyboru masz jeszcze model w połowie carbonowy. W rowerach zaprojektowanych z aluminium hydroformowalnego rury są łączone polerowanymi spawami, co zapewnia gładkie przejścia o estetyce odpowiadającej ich carbonowym odpowiednikom. Te same polerowane spoiny zapewniają korzyści funkcjonalne, które zwiększają integralność połączeń, które narażone są na największe napięcie.Dostępne 3 modele

Dzięki milionowi możliwych konfiguracji na platformie MyO możesz dostosować Wild FS do swoich własnych upodobań. Użyj MyO dla modelu carbonowego lub MyO Lite dla pozostałych dwóch modeli, wybierając ulubioną kombinację amortyzatorów, hamulców, widelców, siodełek, kolorów farb i wielu innych elementów, które zmienią Twój e-rower.

Wild FS jest dostępny w trzech rozmiarach: SM, LG i XL.


ULEPSZENIA FUNKCJONALNE

Nie tylko konstrukcja rodziny Wild FS zmienia się na 2020 rok. Zmienia się również schowek do klucza akumulatora oraz wyświetlacz Bosch z trzema różnymi miejscami montażu.
Wzmocniliśmy wytrzymałość i bezpieczeństwo w całym rowerze, z ochronnymi osłonami na ramie i silniku oraz beznarzędziową zdejmowaną pokrywą akumulatora carbonowego lub polimerowego (w zależności od modelu), aby chronić akumulator przed uderzeniem. Dodaliśmy również ogranicznik obrotu o 164 °, aby zapobiec zetknięciu się widelca z dolną rurą.

Wszystkie modele mają tę samą konstrukcję i technologię, więc bez względu na twój wybór, na pewno znajdziesz wysokiej jakości Orbeę, która sprawdzi się w najbardziej wymagającym terenie.

Główne pytanie brzmi: czy jesteś gotowy, aby przejąć kontrolę i wyzwolić swoją Dzikość?Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=IOtyaAjU9W8

Modele: https://www.orbea.com/ebikes/mtb-fun/wild-fs/cat

17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page