top of page

Orbea Urrun, nowy lekki e-bike


KONCEPCJA RS


Nowe wrażenia z jazdy, które zwiększają radość z kolarstwa górskiego dzięki płynnemu wsparciu, które jest tak naturalne i żywe, jak Twoje własne ciało.


MOC RS


Nasz silnik EP8-RS, który opracowaliśmy dla modelu Rise, zapewnia najcichsze, najbardziej naturalne wrażenia z jazdy bez opóźnień i oporu. RS Power oznacza, że gdy pedałujesz mocniej, silnik reaguje natychmiast z większą mocą, co jest jednym z powodów, dla których jest tak żywy i naturalny.


ZASIĘG RS


Koncepcja RS zapewnia wspaniały dzień na szlaku, ponieważ lżejszy rower, mniejsze zużycie energii i oczywiście większe poleganie na nogach wydłuża żywotność baterii ponad 1,5 raza. Z wysoce zoptymalizowaną baterią główną o pojemności 540 Wh, która odpowiada około 810 Wh w standardowym rowerze elektrycznym. Oczywiście zawsze możesz dodać naszą baterię Range Extender.
RANGE EXTENDER


Nasza bateria RS Range Extender zapewnia dodatkowe 252 Wh eksploracji. W połączeniu z wewnętrzną baterią zapewnia imponujące 792 Wh. Range Extender zapewnia natychmiastową moc, więc podłącz go w dowolnym momencie i ciesz się długimi przejażdżkami. Lub zastąp go bidonem podczas normalnych przejażdżek.
WAGA RS


Silnik RS zapewnia maksymalny moment obrotowy i moc w zakresie, w którym można zastosować normalne, wysokiej jakości komponenty roweru trail. Z Twoimi ulubionymi kołami, oponami i zawieszeniem naturalne prowadzenie Urruna jest niesamowite.


INTERFACE

POŁĄCZ SIĘ Z JAZDĄ


Od dyskretnego przycisku zasilania po wybór wyświetlaczy, Urrun łączy Cię z jazdą.

*Standard w Urrun 10


WYŚWIETLACZ BLUETOOTH SC-EM800


Ten kolorowy wyświetlacz Bluetooth umożliwia przekształcenie telefonu komórkowego w komputer rowerowy i połączenie z Urrun za pośrednictwem aplikacji Shimano E-Tube.APLIKACJA MOBILNA SHIMANO E-TUBE


Podłączenie telefonu do wyświetlacza SC-EM800 umożliwia dostęp do wszystkich ustawień silnika i diagnostyki.


WYŚWIETLACZ SC-E5003


Ten prosty wyświetlacz zapewnia kontrolę nad wspomaganiem, a także pokazuje prędkość i stan naładowania akumulatora. Jeśli potrzebujesz więcej opcji łączności, możesz zmienić go na wyświetlacz Bluetooth. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami na stronie internetowej lub u swojego dealera.


INTEGRACJA


INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA


Urrun niesie ze sobą wiele najnowocześniejszych technologii mających na celu uproszczenie projektu i usunięcie zbędnego ciężaru. Zintegrowane baterie zmniejszają wagę i pozwalają nam używać smuklejszych, lepiej wyglądających konstrukcji, jednocześnie zwiększając sztywność ramy. W pełni wewnętrzne kable ograniczają możliwość uszkodzenia lub przetarcia, ale także usuwają bałagan, dzięki czemu możesz skupić się na jeździe.


WEWNĘTRZNE PROWADZENIE PRZEWODÓW


Urrun ma świeże spojrzenie na projekt e-rowerów, zawsze szukając innowacyjnych sposobów integracji systemów i usuwania niepotrzebnego bałaganu. Nasz wewnętrzny system przewodów prowadzi wszystkie kable hamulców, przerzutek i sterowania silnikiem wewnątrz kierownicy i ramy, chroniąc je przed uszkodzeniem i integrując je z eleganckim wyglądem.ZINTEGROWANA BATERIA


Nasz zintegrowany akumulator upraszcza systemy mocowania i blokowania, znacznie zmniejszając wagę i rozmiar, a także zwiększając sztywność ramy. Wierzymy, że lżejsze, smuklejsze, bardziej naturalnie wyglądające e-rowery to przyszłość.INTELIGENTNA ŁADOWARKA


Nasza inteligentna ładowarka stale monitoruje baterię, zapewniając szybkie i bezpieczne ładowanie, a także wydłużając żywotność baterii o około 30%.


MATERIAŁY


ORBEA HYDROFORMOWANE ALUMINIUM


Manipulujemy kształtami i grubością ścianek naszych rur aluminiowych, aby zwiększyć wytrzymałość i odporność na niepożądane zginanie. Wiele rur jest cieniowanych, aby zmniejszyć wagę ramy z dala od naprężeń w złączach i strefach spawania. Korzystanie z technologii aluminiowych tak zaawansowanych, jak nasza produkcja karbonowa, gwarantuje, że nasze aluminiowe rowery nigdy nie będą gorszej jakości.


ALUMINIUM POLEROWANE NA WYSOKI POŁYSK


Największą nowością dla aluminium jest dodanie nowej hydroformowanej ramy o wysokim połysku. Aluminiowa rama przyciąga taką samą uwagę projektową, jak nasze ramy karbonowe. Rury są cieniowane i hydroformowane z gładkimi, polerowanymi spawami, aby pasowały do wyglądu ramy karbonowej.


Oprócz poprawy estetyki, praca i wygładzanie spoin ma również ważną zaletę funkcjonalną, ponieważ te połączenia są punktami o największym naprężeniu ramy. Dodatkowy czas związany z produkcją tych ram oznacza, że w ten sposób produkowane są tylko nasze najbardziej ekskluzywne ramy hydroformowane. Godziny dodatkowej pracy ręcznej i piaskowania zapewniają produkt najwyższej jakości, który wygląda i działa jak żaden inny.


ZOPTYMALIZOWANA OBUDOWA SILNIKA


Kształt i konstrukcja obudowy silnika zostały starannie zaprojektowane, aby poprawić estetykę i sztywność ramy, a wraz ze zintegrowanym zabezpieczeniem zapewniają dodatkową ochronę silnika.DOŻYWOTNIA GWARANCJA


Mamy pełne zaufanie do naszych produktów, a nasze niestrudzone wysiłki, aby zapewnić najwyższą jakość rowerów Orbea, pozwalają nam zaoferować dożywotnią gwarancję Orbea.