top of page

Orbea RAW CarbonODKRYJ RAW CARBON

Przedstawiamy nowe wykończenie Carbon View, dostępne dla najwyższych modeli Orbea. Teraz, projektując swój nowy Oiz, Alma, Orca OMX lub Rise, możesz wybrać najlżejsze i najbardziej surowe wykończenie.


Carbon jest synonimem naszej obsesji na punkcie wagi i estetyki.


Nasza wiedza na temat tego materiału pozwala nam zaprojektować najlżejsze ramy na rynku i oferuje więcej opcji personalizacji unikalnego roweru, który jest teraz lżejszy niż kiedykolwiek.


Półprzezroczyste wykończenie „surowego carbonu” ukazuje piękną organiczną strukturę jednokierunkowych włókien.JEST WYJĄTKOWY

Połysk carbonu zmienia się wraz ze światłem i zapewnia naprawdę egzotyczny wygląd. Pomimo że wszystkie ramy wykorzystują te same najwyższej jakości materiały, laserowo wycinane wzory prepregów i skomplikowany proces układania, nie ma dwóch, które będą wyglądać dokładnie tak samo.


JEST LŻEJSZY

Eliminując warstwę barwną, zmniejszamy grubość wstępnej obróbki lakieru i końcowego lakieru. Skutkuje to oszczędnością wagi od 80 do 100 gramów, w zależności od modelu.


TO MYO

Wybierz między matowym lub błyszczącym wykończeniem roweru i połącz go z naklejkami z logo, które dopełniają estetykę Twojego unikalnego projektu. To nowe wykończenie pojawi się w MyO i rozszerzy już i tak najbardziej rozbudowany program personalizacji w branży.


JUŻ DOSTĘPNY!

Ramy są gotowe i dostępne do spersonalizowania dzięki nowemu wykończeniu Carbon View i milionom innych kombinacji MyO.

112 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page