Orbea RAW CarbonODKRYJ RAW CARBON

Przedstawiamy nowe wykończenie Carbon View, dostępne dla najwyższych modeli Orbea. Teraz, projektując swój nowy Oiz, Alma, Orca OMX lub Rise, możesz wybrać najlżejsze i najbardziej surowe wykończenie.


Carbon jest synonimem naszej obsesji na punkcie wagi i estetyki.


Nasza wiedza na temat tego materiału pozwala nam zaprojektować najlżejsze ramy na rynku i oferuje więcej opcji personalizacji unikalnego roweru, który jest teraz lżejszy niż kiedykolwiek.


Półprzezroczyste wykończenie „surowego carbonu” ukazuje piękną organiczną strukturę jednokierunkowych włókien.JEST WYJĄTKOWY

Połysk carbonu zmienia się wraz ze światłem i zapewnia naprawdę egzotyczny wygląd. Pomimo że wszystkie ramy wykorzystują te same najwyższej jakości materiały, laserowo wycinane wzory prepregów i skomplikowany proces układania, nie ma dwóch, które będą wyglądać dokładnie tak samo.


JEST LŻEJSZY

Eliminując warstwę barwną, zmniejszamy grubość wstępnej obróbki lakieru i końcowego lakieru. Skutkuje to oszczędnością wagi od 80 do 100 gramów, w zależności od modelu.


TO MYO

Wybierz między matowym lub błyszczącym wykończeniem roweru i połącz go z naklejkami z logo, które dopełniają estetykę Twojego unikalnego projektu. To nowe wykończenie pojawi się w MyO i rozszerzy już i tak najbardziej rozbudowany program personalizacji w branży.


JUŻ DOSTĘPNY!

Ramy są gotowe i dostępne do spersonalizowania dzięki nowemu wykończeniu Carbon View i milionom innych kombinacji MyO.

103 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie