top of page

Orbea Rallon 2022 FOCUS ON FAST


FOCUS ON FAST


Dłuższy i lżejszy niż kiedykolwiek, Rallon ma również większy przekrok do pracy z dłuższymi sztycami regulowanymi. Dzięki dwóm położeniom zawieszenia i dwóm rozmiarom tylnych kół do wyboru (29" i 27,5"), Rallon jest również bardziej elastyczny niż kiedykolwiek wcześniej.PRZEZNACZENIE ENDURO, WZGÓRZA, PARK

SKOK 170MM PRZÓD, 160 MM Z TYŁU

ROZMIAR KOŁA 29" PRZÓD, 29"/27,5" (opcja) TYŁ


GEOMETRIA


NISKI PRZEKROK oznacza większą kontrolę i większy wybór rozmiaru ramy.

KĄT GŁÓWKI 64 lub 64,5º jest wystarczający na najtrudniejsze trasy bez uszczerbku dla zwinności.

WYSIĘG Zwiększony wysięg pomaga zwiększyć stabilność podczas szybkiego zjazdu.

STEEP 'N' DEEP Świetna pozycja do pedałowania dobrze współpracuje z dropperami o długim skoku.

WERSKJA MULET Tylne koło 29" lub 27,5".


WYŚCIGI ENDURO EWOLUOWAŁY I RALLON RÓWNIEŻ.


Wyścigi enduro ewoluowały wraz z bardziej agresywnymi trasami, ewoluował też Rallon. Dłuższy i niższy niż kiedykolwiek Rallon ma również większy przekrok, co daje większy wybór rozmiaru ramy. Całkowicie zmieniona kinematyka zawieszenia zapewnia bardziej progresywny kształt zawieszenia, który w połączeniu ze 160 mm skokiem z tyłu jest trudny do pokonania; szybki i zwrotny na zakrętach z dużą kontrolą i przyczepnością na nierównym terenie. Dodaj widelec Fox 38, a Rallon jest gotowy na wszystko, o czym myślisz.KIEDY ROBI SIĘ STROMO, CHCESZ OBNIŻYĆ SIODEŁKO I SKUPIĆ SIĘ NA SZYBKOŚCI! STEEP 'N' DEEP


Więcej miejsca do poruszania ciałem oznacza większą kontrolę, a większa kontrola oznacza większą prędkość. Ale niskie siodełka oznaczają długie droppery, które wymagają krótkich rurek podsiodłowych. Sztuką jest osiągnięcie tego bez wpływu na wstawienie sztycy lub geometrię ramy.


Dzięki głębokiej rurze podsiodłowej, Rallon ma jeden z najniższych przekroków, co oznacza duży wybór sztyc regulowanych o długim skoku. Usuń siodełko z drogi, gdy robi się stromo.
PRECYZJA JEST KLUCZEM DO PRZYCZEPNOŚCI


Możliwe jest posiadanie ramy, która jest zbyt sztywna, aby skutecznie pokonywać teren. Manipulowanie carbonowym splotem pozwala nam kontrolować elastyczność bez poświęcania siły, dając idealnie zrównoważoną sztywność przedniego i tylnego trójkąta. Technologia, modelowanie i testy, które przekładają się na pewność i przyczepność na nierównym terenie pochyłym i cenne frakcje podczas wyścigów.PROJEKT / INTEGRACJA

INNOWACJE ORBEA – ZAWSZE DĄŻĄ DO PERFEKCJI


Żyjemy i oddychamy tym co robimy. Produkujemy rowery i jesteśmy dumni z każdego z nich. Innowacja to różnica między uczestnictwem a prowadzeniem, a w Orbea tylko doskonałość jest wystarczająco dobra. Każdy rower, który opuszcza naszą fabrykę, jest wynikiem naszej pasji, umiejętności projektowych i doświadczenia w produkcji.

SZYBKI OZNACZA PIĘKNY


Rallon zmienił wygląd ponieważ techniki inżynieryjne i elegancki wygląd są tak samo ważne jak kinematyka w rozwoju roweru na najwyższym poziomie. Niech nie zmyli Cię jego atrakcyjny wygląd, to maszyna do pokonywania ciężkiego terenu.Podczas wyścigu, musisz się skoncentrować, a nie rozpraszać hałasem, który wydaje twój rower. Jedynym hałasem, który chcesz usłyszeć, jest wiwatujący tłum. Rallon wykorzystuje niestandardowe, współformowane plastikowe ochraniacze, które chronią ramę przed uderzeniami i redukują hałas łańcucha.


PRZECHOWYWANIE W RAMIE


Zostaw swój plecak w domu i skup się na szybkości! Rallon jest wyposażony w sprytne schowki na wszystkie niezbędne narzędzia i wodę, których potrzebujesz podczas krótszych przejażdżek lub wyścigów enduro.


TRZY STREFY


W strefie Down tube LOCKR mamy dwa uszczelnione worki, z dętką, łyżkami do opon i miejscem na wodę. Dodatkowo osie są wypełnione sprytnie zaprojektowanymi narzędziami, bezpiecznie trzymanymi za pomocą magnesów. Rallon jest w pełni wyposażony w dętkę, zestaw do naprawy opon, klucze imbusowe od 3 do 6 mm i T25, które są bezpiecznie trzymane w odpowiednim miejscu.


W PEŁNI USZCZELNIONE ŁOŻYSKA


Wszyscy nienawidzą wymiany łożysk. Zwykle łożyska ulegają awarii z powodu zabrudzenia, a nie przeciążenia. W tym przypadku ciężko pracowaliśmy, aby uszczelnić wszystkie łożyska. Czyste łożyska wytrzymują dłużej, a także zapewniają optymalne działanie zawieszenia, gdy warunki są ciężkie.


MATERIAŁY / TECHNOLOGIA


CARBON ORBEA MONOCOQUE


Używamy najbardziej zaawansowanej technologicznie konstrukcji karbonowej, aby stworzyć możliwie najbardziej wyrafinowaną ramę.


Złożony i żmudny proces z rezultatami, który z pewnością docenisz.


CARBON OMR


Ramy Orbea Monocoque Race (OMR) zawierają włókna o wysokim module i wysokiej wytrzymałości, aby poprawić stosunek sztywności do masy. Formowanie pęcherza z formami EPS oraz wkładkami z główki ramy i suportu z PU zapobiegają marszczeniu i niezgodnościom w krytycznych strefach, pozwalając na użycie mniejszej ilości carbonu przy zachowaniu wytrzymałości.


DOŻYWOTNIA GWARANCJA


Mamy pełne zaufanie do naszych produktów, aby zapewnić najwyższą jakość rowerów Orbea. To pozwala nam zaoferować dożywotnią gwarancję Orbea.


ASYMETRIA


Wzmocnienie po lewej stronie usztywnia obszar narażony na duże naprężenia. Zamiast korzystać z mniej wydajnego „tunelu amortyzującego”, konstrukcja Rallon przenosi amortyzator o 12 mm na prawą stronę ramy, umożliwiając asymetrycznemu podparciu podążanie bardziej bezpośrednią ścieżką. Ta prosta linia, która ściśle podąża za mocowaniem amortyzatora, jest najskuteczniejszym sposobem neutralizacji sił zawieszenia przedniego trójkąta.


ZAWIESZENIE


ADVANCED DYNAMICS


Zaawansowana dynamika przekształca wirtualne projekty w prawdziwe, wysoce dopracowane maszyny — rowery dla wymagających rowerzystów, które są szybsze, przyjemniejsze w prowadzeniu i znacznie przewyższające przeciętność.


CONCENTRIC BOOST 2


Zaktualizowaliśmy montaż tylnej osi. Nowy CB2 ma mniej części i zmniejsza wagę.


Rallon z łatwością pokonuje uderzenia, zachowując prędkość i minimalizując zmęczenie.
RALLON JAKO ROWEROWY MULLET?


Wybierz tylne koła 27,5” lub 29” bez wpływu na geometrię dzięki dwóm dołączonym przedłużaczom amortyzatorów.


Skoncentruj się na szybkości z kołem 29” lub skup się na zabawie z 27”,5, każdy wybór jest dobry.


DLACZEGO MULLET?


Koło 27,5" z tyłu pomaga Rallonowi pokonywać zakręty i maksymalizować zwrotność w powietrzu. Dodatkowa przestrzeń z tyłu jest również bardzo przydatna na najbardziej stromych zjazdach.


Jeśli bardziej interesuje Cię zabawa, niż czas na okrążeniach i bardziej prawdopodobne jest, że wyskoczysz, to może być dla Ciebie. 29" maksymalizuje prędkość i stabilność.


WIĘCEJ OPCJI ROZMIARÓW


Rallon jest dostępny w czterech rozmiarach, S, M, L i XL,. Został zaprojektowany do pracy ze zdalnie opuszczaną sztycą. Wybierz większy rozmiar, aby zmaksymalizować stabilność, lub mniejszy rozmiar, aby uzyskać więcej zabawy z jazdy.