Orbea Orca z Shimano 105 Di2- nadeszła ERA WYDAJNOŚCI


Elektroniczna zmiana przełożeń zostanie z nami. To, co jeszcze nie tak dawno było uważane za opcję premium dla wyczynowego kolarstwa szosowego, stało się teraz coraz bardziej znane wśród codziennych rowerzystów. Świat dróg nadal ewoluuje od mechanicznego do elektronicznego, a dziś można powiedzieć, że ta zmiana jest początkiem nowej rzeczywistości.
ZMIANA NADCHODZI

Jaki jest cel wprowadzenia grup elektronicznych? Jest kilka czynników, ale największym z nich jest postęp technologiczny, który wprowadził na rynek więcej opcji elektronicznej zmiany przełożeń w konkurencyjnej cenie. A kto może odmówić zwiększenia ich wydajności?W ORBEA ŻYJEMY W CIĄGŁYM STANIE REWENCYJNOŚCI I ZAWSZE STOSUJEMY SIĘ DO WPROWADZANIA NAJLEPSZEJ TECHNOLOGII DO NASZYCH ROWERÓW.Sprzęt o wysokiej jakości, taki jak nasze konkurencyjne rowery szosowe, musi dostosowywać się do nowych trendów i płynąć na fali zjawiska elektronicznego.


NOWY SHIMANO 105 DI2

Dla tych, którzy doświadczyli tylko mechanicznej zmiany przełożeń i ergonomii, nowy Shimano 105 Di2 stanowi przełomowe wrażenia z jazdy na rowerze szosowym. A teraz ta zmiana dotyczy dwóch naszych najbardziej charakterystycznych modeli szosowych: Orca i Orca Aero.


W Orca M30iLTD PWR i Orca Aero M30iLTD wprowadziliśmy nową grupę osprzętu Shimano. Ta grupa osprzętu jest wypełniona funkcjami i technologiami odziedziczonymi po DURA-ACE i ULTEGRA i stanowi kulminację lat badań i rozwoju.Dzięki połączeniu Di2, wyrafinowanej ergonomii, zoptymalizowanym kombinacjom przełożeń Shimano 105 i wyjątkowemu układowi hamulcowemu, połączenie tej nowej grupy osprzętu z Orca i Orca Aero z pewnością zapoczątkuje nową erę przystępnych osiągów.216 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie