top of page

Orbea Onna- tutaj wszystko się zaczyna..

Życie kolarstwa górskiego zaczyna się od ciekawości, iskierki przygody, świadomości że pod gałęziami wysokich sosen jest wiele do odkrycia. Po niepewnych początkach na rowerze pojawia się sprawność ruchu i umysłu, które na zawsze zmieniają synapsy w mózgu. Pojawia się siła, znika dyskomfort. Tutaj zaczyna się życie kolarstwa górskiego.


ONNA TO KOMFORT I KONTROLA


Zaprojektowaliśmy Onnę dla kolarza, który chce podbić szlak. Geometria roweru, która maksymalizuje wydajność i kontrolę, jest idealna dla każdego rowerzysty, który uczy się pokochać MTB.
ZBALANSOWANE PROWADZENIE


Onna ma wyważoną geometrię i doskonałe maniery na szlaku, aby zmaksymalizować zabawę dla wszystkich rowerzystów. Rozmiary kół są dopasowane do rozmiaru ramy, aby zapewnić idealne dopasowanie dla wszystkich rowerzystów. Onna jest gotowa na każdy szlak.
GOTOWY NA SZLAK


Ze zwężaną główką ramy, która zapewnia szeroki wybór widelców amortyzowanych o skoku 100 mm, hydraulicznymi hamulcami tarczowymi w całej kolekcji i napędem 1x Shimano w topowych modelach, Onna jest przygotowana do jazdy. Mając dużo miejsca na szerokie opony do rowerów górskich, zapewnia wygodę i przyczepność, Onna nie będzie ograniczać Twoich przygód.


PRZYGOTOWANA DO ZAMONTOWANIA SZTYCY REGULOWANEJ


Onna jest w pełni kompatybilna ze sztycami regulowanymi 27,2 mm, dzięki czemu będziesz gotowy na wszelkie szlaki, które przyniesie przyszłość.


HYDRAULICZNE HAMULCE TARCZOWE


Hydrauliczne hamulce tarczowe 160 mm Post Mount w każdej Onnie.


GWINTOWANY SUPORT


Gwintowane suporty zapewniają niskie koszty utrzymania i są łatwo wymienialne dla każdego.


ZWĘŻONA GŁÓWKA RAMY


Zwężająca się główka ramy zapewnia wytrzymałość i sztywność tam, gdzie jest to potrzebne, jednocześnie zmniejszając wagę aluminiowymi rurami sterowymi i oferując szerszy wybór wysokiej jakości widelców.


OSIE QR


Onna jest standardowo wyposażona w osie QR.


WEWNĘTRZNE PROWADZENIE KABLI


Wewnętrzne prowadzenie kabli jest starannie prowadzone wzdłuż najlepszej ścieżki za główką sterową, eliminując obcieranie i grzechotanie.
MONTAŻ BAGAŻNIKA


Onna posiada bezpieczne punkty mocowania dla szerokiej gamy bagażników.

STOPKA


Rower został wyposażony w zintegrowany punkt mocowania stopki.

ZAAWANSOWANA TECHNILOGIA RAMY ALUMINIOWEJ


Zaawansowana aluminiowa rama Onna z profilowanymi rurami pozwala nam precyzyjnie dostroić jakość jazdy. Wystarczająco sztywny, aby był szybki i responsywny, wystarczająco elastyczny, aby był wygodny i kontrolowany. W Orbea jesteśmy dumni, że Onna jest gotowa na wszelkie możliwe szlaki.


ZNAJDŹ IDEALNY ROZMIAR


Idealna jazda zaczyna się od idealnego dopasowania, a aby pomóc Ci znaleźć swój rozmiar, Onna jest dostępna w czterech rozmiarach ramy dopasowanych do dwóch rozmiarów kół.
MODELE


ODKRYJ NOWE SZLAKI I CIESZ SIĘ ROWEREM ONNA W 100%


Aby pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości Onny, odkrywać nowe szlaki i skupić się na radości z pedałowania, oferujemy specjalną promocję. Ciesz się roczną subskrypcją aplikacji Wikiloc i uzyskaj bezpłatną aktualizację.ZMAKSYMALIZUJ DUCHA PRZYGÓD *


Kiedy kupisz swoją nową Onnę, otrzymasz roczną subskrypcję aplikacji Wikiloc, w której możesz znaleźć najlepsze szlaki i uwolnić chęć do odkrywania. Po prostu zarejestruj numer seryjny swojego roweru, a otrzymasz kod aktywacyjny e-mailem.*Wikiloc: Promocja ograniczona do 5000 sztuk. Promocja ważna dla klientów, którzy zarejestrują swoją Onna między 3 marca 2022 a 22 grudnia 2022.ONNA RÓWNIEŻ W WERSJI DZIECIĘCEJ