top of page

ORBEA: NASZE WYZWANIA

Czy rzuciłeś sobie wyzwanie na ten rok?


W Orbea angażujemy się w ramach naszej spółdzielni. Tak, zgadza się: nic na to nie poradzimy. Jesteśmy niespokojni i buntowniczo świadomi, że dobre postanowienia należy podejmować. Tak, i dotyczy to również nas. Więc zabraliśmy się do rzeczy.


Mamy mnóstwo projektów i podsumowaliśmy je w siedmiu wyzwaniach. Garść wyzwań, które mają wiele wspólnego: bez Twojego zaangażowania, bez Ciebie nie dałoby się ich zrealizować. Dlatego chcemy, abyś w nich uczestniczył:DOSTARCZAMY ROWER, KTÓREGO POTRZEBUJESZ, TAK JAK GO ZAPROJEKTOWAŁEŚOrbea MyO jest zwieńczeniem naszego zaangażowania w dostarczenie Ci roweru, którego potrzebujesz. Chcemy, abyś cieszył się wyjątkowym przedmiotem, który dokładnie odpowiada Twoim gustom. Chcemy pomóc Ci osiągnąć Twoje cele, czy to sportowe, rekreacyjne czy pełne przygód.
TWORZENIE WYSOKIEJ WARTOŚCI PRODUKTU, ABY POPRAWIĆ TWOJE WRAŻENIA Z JAZDYOddajemy technologię do Twoich usług. Będziemy nadal opracowywać produkty wysokiej jakości, które przekształcą Twoje pedałowanie w niezapomniane przeżycie. Akcesoria takie jak Squidlock, Steep&Deep, I-Line są wynikiem naszej obsesji na punkcie oderwania się od normy. Podejmiemy kolejne kroki poprzez; badanie nowych procesów i najnowocześniejszych materiałów. Będziemy pracować nad rozwiązaniami, których dziś nawet nie możesz sobie wyobrazić.PROMOWANIE EDUKACJI I SZACUNKU NA DRODZEChcemy promować edukację w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Przekształcenie drogi w wolną i bezpieczną przestrzeń dla wszystkich jest koniecznością: dla samochodów, motocykli, rowerzystów i pieszych. Dlatego podtrzymujemy wzajemny szacunek dla tej wspólnej przestrzeni. Nasza akcja 1,5 metra do życia powstała wiele lat temu i trwa do dziś promując bezpieczną jazdę.


DALSZE PROMOWANIE KOBIET NA ROWERZECałe życie spędziliśmy na promowaniu kobiecego kolarstwa. Będziemy nadal udzielać im naszego wsparcia, ponieważ nie rozumiemy życia w żaden inny sposób, jest to zakorzenione w naszych genach.


„BUDOWANIE SPORTOWCÓW”To podstawowa kwestia. Opiekujemy się i zachęcamy. To ziarno na przyszłość, które będziemy pielęgnować. Wiemy, że to ziarno zakwitnie i zaowocuje: i zmieni się w jutrzejszych mistrzów mężczyzn i kobiet. Jest to przedsięwzięcie, które podejmujemy od środka, promując je wśród naszych partnerów i jest to zakorzenione w naszym DNA. „Budowanie sportowców” to nie tylko slogan, to sposób robienia rzeczy: nasz sposób.


WCIĄGAMY CIĘ NASZYMI „TRAIL TALES” (OPOWIEŚCIAMI ZE SZLAKU)


Naszym wyzwaniem jest oczarowanie Cię opowieściami o Twojej pasji do jazdy na rowerze. Łączenie się z ludźmi, którzy szukają autentycznych wrażeń i przedawkowania przygody. Dzielenie się prawdziwą wizją i treściami najwyższej jakości. Opisywanie doświadczeń, które sprawią, że zaczniesz marzyć.PRZYCZYNIAMY SIĘ DO LEPSZEGO ŚWIATA


Zależy nam na aktywnym udziale w rozwiązywaniu problemów planety. Dzięki temu będziemy nadal tworzyć rowery i technologię, ale także wdrażać dobre nawyki i świadomość społeczną. Mocno angażując się w dążenie do lepszego świata.


To są nasze dotychczasowe wyzwania. Jakie jest twoje wyzwanie, o którym marzysz, a które wydaje się nieosiągalne?

69 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page