top of page

Orbea Kemen, miejski e-bike z silnikiem Shimano EP8


Najlepsze narzędzia to te, których używasz na co dzień – idealny rower to taki, który idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb. Niestrudzony, pojemny i bezwysiłkowy Kemen wykracza poza prostą użyteczność, zamieniając przejażdżki e-rowerem w zachwycające mini-przygody. Śmigaj przez poranny ruch uliczny, oddychaj świeżym powietrzem w drodze do pracy, pozwól Kemenowi pomóc ci abyś się nie zmęczył. Po pracy udaj się w długą drogę do domu, ucieknij ze ścieżki rowerowej i przeżyj miejską przygodę.

PRZEZNACZENIE: TREKKINGOWY

ZAWIESZENIE PRZÓD: 100 MM

MATERIAŁ: WYSOKOPOLEROWANE ALUMINIUM

CZAS WSPOMAGANIA: DO 5 GODZIN

SILNIK: SHIMANO EP8

ROZMIARY: S-XL


KOLEKCJA KEMEN


KEMEN

GOTOWY NA MIASTO


Kemen jest właścicielem ulic miasta, zaprojektowanych z myślą o szybkości i wygodzie. Pewne i bezpieczne prowadzenie oznacza, że nie martwisz się, jeśli Twoja jazda obejmuje trudniejsze drogi lub żwirowe ścieżki.


KEMEN SUV

GOTOWY NA ŻYCIE


Kemen SUV jest przygotowany na Twój napięty harmonogram dzięki większym oponom z bardziej agresywnym bieżnikiem i mocnym nośnikiem do ciężkich ładunków i nierównych dróg.


POZWÓL KEMENOWI SIĘ ODCIĄŻYĆ


Silnik EP8 ma wystarczającą moc na najbardziej strome drogi i najcięższe ładunki, wystarczająco dużo, aby szybko nabrać prędkości i zabrać cię do pracy bez potu. Najnowocześniejszy akumulator sprawia, że nawet przy w pełni załadowanym rowerze możesz spodziewać się ponad 5 godzin jazdy.

NIESTRUDZONY


Szersze opony Kemen zapewniają stabilność i kontrolę bez względu na teren. Bardziej agresywne bieżniki stawiają na pierwszym miejscu osiągi w terenie, podczas gdy bardziej gładkie opony najlepiej sprawdzają się na twardych nawierzchniach.


KEMEN, Szybki i zwinny na ulicach miast


SUV KEMEN, Dodatkowa przyczepność, gdy asfalt się kończy

PRZYGOTOWANY NA KAŻDĄ OPCJĘ


Mocniejszy bagażnik Kemen SUV może pomieścić fotelik dziecięcy i jest gotowy na cięższe ładunki. Kemen ma smuklejszy, lżejszy bagażnik z wieloma opcjami montażu.

KEMEN: do 18 kg.

KEMEN SUV: do 27 kg

SZYBKO I CZYSTO


Oba modele są wyposażone w eleganckie, solidne błotniki, dzięki którym dotrzesz do celu czysty i suchy. Kemen SUV ma szersze błotniki o niestandardowym kształcie, aby zapewnić lepszą ochronę, gdy coś się zabrudzi.
KEMEN

KEMEN SUV


CO SPRAWIA, ŻE KEMEN JEST WYJĄTKOWY?


SILNIK SHIMANO EP8


Dzięki silnikowi EP8 Kemen ma wystarczającą moc na najbardziej strome drogi i najcięższe ładunki. 85NM silnika EP8 jest więcej niż wystarczające, aby szybko przyspieszyć i zabrać Cię do pracy bez zbędnego potu. Silnik EP8 oferuje również najniższe tarcie pedałowania ze wszystkich silników ebike, co oznacza, że możesz pedałować nawet przy wyłączonym silniku.
5 GODZIN WSPOMAGANIA PEDAŁOWANIA


Wysoce zoptymalizowany główny akumulator 540 Wh w połączeniu z wysoce wydajnym silnikiem EP8 zapewnia wystarczającą pomoc podczas pedałowania na ponad 5 godzin jazdy po mieście, nawet z w pełni obciążonym rowerem. Jeśli potrzebujesz więcej, zawsze możesz dodać nasz Range Extender.RANGE EXTENDER


Nasza bateria RS Range Extender zapewnia dodatkowe 252 Wh eksploracji. W połączeniu z wewnętrzną baterią zapewnia imponujące 792 Wh. Range extender zapewnia natychmiastowe zasilanie, więc podłącz go w dowolnym momencie lub wyjmij, pozostawiając dodatkowy ciężar w domu. Range Extender może być również używany jako wygodna dodatkowa bateria, gdy nie ma możliwości dotarcia do punktu ładowania.


Wybierz zestaw Range Extender, który odpowiada Twojemu modelowi ramy.