Orbea Kemen, miejski e-bike z silnikiem Shimano EP8


Najlepsze narzędzia to te, których używasz na co dzień – idealny rower to taki, który idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb. Niestrudzony, pojemny i bezwysiłkowy Kemen wykracza poza prostą użyteczność, zamieniając przejażdżki e-rowerem w zachwycające mini-przygody. Śmigaj przez poranny ruch uliczny, oddychaj świeżym powietrzem w drodze do pracy, pozwól Kemenowi pomóc ci abyś się nie zmęczył. Po pracy udaj się w długą drogę do domu, ucieknij ze ścieżki rowerowej i przeżyj miejską przygodę.

PRZEZNACZENIE: TREKKINGOWY

ZAWIESZENIE PRZÓD: 100 MM

MATERIAŁ: WYSOKOPOLEROWANE ALUMINIUM

CZAS WSPOMAGANIA: DO 5 GODZIN

SILNIK: SHIMANO EP8

ROZMIARY: S-XL


KOLEKCJA KEMEN


KEMEN

GOTOWY NA MIASTO


Kemen jest właścicielem ulic miasta, zaprojektowanych z myślą o szybkości i wygodzie. Pewne i bezpieczne prowadzenie oznacza, że nie martwisz się, jeśli Twoja jazda obejmuje trudniejsze drogi lub żwirowe ścieżki.


KEMEN SUV

GOTOWY NA ŻYCIE


Kemen SUV jest przygotowany na Twój napięty harmonogram dzięki większym oponom z bardziej agresywnym bieżnikiem i mocnym nośnikiem do ciężkich ładunków i nierównych dróg.


POZWÓL KEMENOWI SIĘ ODCIĄŻYĆ


Silnik EP8 ma wystarczającą moc na najbardziej strome drogi i najcięższe ładunki, wystarczająco dużo, aby szybko nabrać prędkości i zabrać cię do pracy bez potu. Najnowocześniejszy akumulator sprawia, że nawet przy w pełni załadowanym rowerze możesz spodziewać się ponad 5 godzin jazdy.

NIESTRUDZONY


Szersze opony Kemen zapewniają stabilność i kontrolę bez względu na teren. Bardziej agresywne bieżniki stawiają na pierwszym miejscu osiągi w terenie, podczas gdy bardziej gładkie opony najlepiej sprawdzają się na twardych nawierzchniach.


KEMEN, Szybki i zwinny na ulicach miast


SUV KEMEN, Dodatkowa przyczepność, gdy asfalt się kończy

PRZYGOTOWANY NA KAŻDĄ OPCJĘ


Mocniejszy bagażnik Kemen SUV może pomieścić fotelik dziecięcy i jest gotowy na cięższe ładunki. Kemen ma smuklejszy, lżejszy bagażnik z wieloma opcjami montażu.

KEMEN: do 18 kg.

KEMEN SUV: do 27 kg

SZYBKO I CZYSTO


Oba modele są wyposażone w eleganckie, solidne błotniki, dzięki którym dotrzesz do celu czysty i suchy. Kemen SUV ma szersze błotniki o niestandardowym kształcie, aby zapewnić lepszą ochronę, gdy coś się zabrudzi.
KEMEN

KEMEN SUV


CO SPRAWIA, ŻE KEMEN JEST WYJĄTKOWY?


SILNIK SHIMANO EP8


Dzięki silnikowi EP8 Kemen ma wystarczającą moc na najbardziej strome drogi i najcięższe ładunki. 85NM silnika EP8 jest więcej niż wystarczające, aby szybko przyspieszyć i zabrać Cię do pracy bez zbędnego potu. Silnik EP8 oferuje również najniższe tarcie pedałowania ze wszystkich silników ebike, co oznacza, że możesz pedałować nawet przy wyłączonym silniku.
5 GODZIN WSPOMAGANIA PEDAŁOWANIA


Wysoce zoptymalizowany główny akumulator 540 Wh w połączeniu z wysoce wydajnym silnikiem EP8 zapewnia wystarczającą pomoc podczas pedałowania na ponad 5 godzin jazdy po mieście, nawet z w pełni obciążonym rowerem. Jeśli potrzebujesz więcej, zawsze możesz dodać nasz Range Extender.RANGE EXTENDER


Nasza bateria RS Range Extender zapewnia dodatkowe 252 Wh eksploracji. W połączeniu z wewnętrzną baterią zapewnia imponujące 792 Wh. Range extender zapewnia natychmiastowe zasilanie, więc podłącz go w dowolnym momencie lub wyjmij, pozostawiając dodatkowy ciężar w domu. Range Extender może być również używany jako wygodna dodatkowa bateria, gdy nie ma możliwości dotarcia do punktu ładowania.


Wybierz zestaw Range Extender, który odpowiada Twojemu modelowi ramy.


INTERFEJS


POŁĄCZ SIĘ Z JAZDĄ


Od dyskretnego przycisku zasilania po wybór wyświetlaczy, Kemen łączy Cię z jazdą.


*standard w Kemen 10

WYŚWIETLACZ BLUETOOTH SC-EM800


Ten wyświetlacz Bluetooth umożliwia przekształcenie telefonu komórkowego w komputer rowerowy i połączenie z Kemen za pośrednictwem aplikacji Shimano E-Tube.
APLIKACJE SHIMANO E-TUBE


Podłączenie telefonu do wyświetlacza SC-EM800 umożliwia używanie telefonu komórkowego do wyświetlania dodatkowych informacji o rowerze, baterii i pomocy w nawigacji GPS.

WYŚWIETLACZ SC-E5003


Ten prosty wyświetlacz zapewnia kontrolę nad wspomaganiem, a także pokazuje prędkość i stan naładowania akumulatora. Jeśli potrzebujesz więcej opcji łączności, możesz dodać opcję wyświetlacza Bluetooth.
GEOMETRIA NA KAŻDY TEREN


Geometria roweru sprawia, że jest on stabilny lub nerwowy, zrównoważony lub chwiejny, i jest to szczególnie ważne w przypadku roweru zaprojektowanego do dźwigania ciężarów. Dzięki solidnej konstrukcji, wygodnej, stabilnej pozycji i przewidywalnemu sterowaniu Kemen jest niezawodnym towarzyszem w każdej sytuacji.
PROSTA RAMA


Standardowa, prosta rama zapewnia maksymalną sztywność na trudniejsze drogi i większe ładunki.

OBNIŻONA RAMA


Opcjonalna rama typu step through znacznie ułatwia życie z w pełni załadowanym rowerem.
KOMPATYBILNY ZE SZTYCĄ REGULOWANĄ


Kemen jest w pełni kompatybilny ze sztycami regulowanymi, które sprawiają, że wsiadanie i zsiadanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, zwłaszcza gdy jesteś w pełni załadowany. W niektórych modelach to standard oraz opcja w całej kolekcji.


KEMEN I KEMEN SUV


WIDELCE MTB 100MM


Widelce do rowerów górskich o skoku 100 mm zapewniają miejsce na błotniki, większe opony i mnóstwo zawieszenia na wyboistą drogę.


INTEGRACJA


INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA


Kemen niesie ze sobą wiele najnowocześniejszych technologii mających na celu uproszczenie projektu i usunięcie zbędnego ciężaru. Zintegrowane baterie zmniejszają wagę i pozwalają na stosowanie smuklejszych, lepiej wyglądających konstrukcji. W pełni wewnętrzne kable ograniczają możliwość uszkodzenia lub przetarcia, ale także usuwają bałagan, dzięki czemu możesz skupić się na jeździe.


W PEŁNI WEWNĘTRZNE PROWADZENIE PRZEWODÓW


Kemen ma świeże spojrzenie na projekt e-rowerów, zawsze szukając innowacyjnych sposobów integracji systemów i usuwania niepotrzebnego bałaganu. Nasz wewnętrzny system kabli prowadzi wszystkie kable hamulca, świateł, przerzutek i sterowania silnikiem wewnątrz kierownicy i ramy, chroniąc je przed uszkodzeniem i integrując je z eleganckim wyglądem.


ZINTEGROWANA BETRIA


Nasz zintegrowany akumulator upraszcza systemy mocowania i blokowania, znacznie zmniejszając wagę i rozmiar, a także zwiększając sztywność ramy. Wierzymy, że lżejsze, smuklejsze, bardziej naturalnie wyglądające e-rowery to przyszłość.


INTELIGENTNA ŁADOWARKA


Nasza inteligentna ładowarka stale monitoruje baterię, zapewniając szybkie i bezpieczne ładowanie, a także wydłużając żywotność baterii.MATERIAŁY


ORBEA HYDROFORMOWANE ALUMINIUM


Manipulujemy kształtami i grubością ścianek naszych rur aluminiowych, aby zwiększyć wytrzymałość i odporność na niepożądane zginanie. Wiele rur jest doczołowych, aby zmniejszyć wagę w środku z dala od naprężeń w złączach i strefach spawania. Korzystanie z technologii aluminiowych tak zaawansowanych, jak nasza produkcja karbonowa, zapewnia, że nasze aluminiowe rowery nigdy nie są na drugim miejscu.POLEROWANE SPAWY


Największą nowością dla aluminium jest dodanie nowej hydroformowanej ramy o wysokim połysku. Aluminiowa rama przyciąga taką samą uwagę projektową jak karbonowe. Rury są cieniowane i hydroformowane z gładkimi, polerowanymi spawami, aby pasowały do dramatycznego wyglądu ramy carbonowej.


Oprócz poprawy estetyki, praca i wygładzanie spoin ma również ważną zaletę funkcjonalną, ponieważ te połączenia są punktami o największym naprężeniu ramy. Dodatkowy czas związany z produkcją tych ram oznacza, że w ten sposób produkowane są tylko nasze najbardziej ekskluzywne ramy hydroformowane. Godziny dodatkowej pracy ręcznej i piaskowania zapewniają produkt najwyższej jakości, który wygląda i działa jak żaden inny.ZOPTYMALIZOWANA OBUDOWA SILNIKA


Kształt i konstrukcja obudowy silnika zostały starannie zaprojektowane, aby poprawić estetykę i sztywność ramy, a wraz ze zintegrowanym zabezpieczeniem zapewniają dodatkową ochronę silnika.DOŻYWOTNIA GWARANCJA


Mamy pełne zaufanie do naszych produktów, a nasze niestrudzone wysiłki, aby zapewnić najwyższą jakość rowerów Orbea, pozwalają nam zaoferować dożywotnią gwarancję Orbea.
AKCESORIA


ZAPROJEKTUJ SWOJĄ PRZYGODĘ


Najlepsze narzędzia to te, których używasz na co dzień – idealny rower to taki, który idealnie dopasuje się do Twoich wielu potrzeb. Wybierz swój Kemen i tutaj rozpocznij swoją przygodę.


WSZYSTKIE MODELE KEMENSTOPKA


Zgrabne mocowania podpórek upraszczają montaż bez zakłócania pedałowania i są wystarczająco mocne, aby utrzymać w pełni obciążony Kemen SUV.ZINTEGROWANE ŚWIATŁA


Zintegrowane światła przednie i tylne informują o Twojej obecności w dzień i w nocy, a dodatkowe światła o dużej mocy zatwierdzone przez STVZO umożliwiają przełączanie między światłami bez odrywania rąk od kierownicy. Zintegrowane bardzo jasne światło ostrzegawcze z tyłu informuje osoby za Tobą, kiedy hamujesz. W pełni zintegrowane oświetlenie to jeszcze jedna funkcja, która usprawni Twoją jazdę i zapewni Ci bezpieczeństwo.

LINKGLIDE


Nowy układ napędowy Shimano linkglide doskonale współpracuje z silnikiem elektrycznym, oferując płynniejszą zmianę biegów i dłuższą żywotność, a usuwanie przełożeń, które nie są konieczne przy silniku elektrycznym, eliminuje wagę i złożoność.KOMPATYBILNY Z PRZYCZEPKAMI


W pełni kompatybilny z tylnymi osiami używanymi do holowania przyczepek dziecięcych.
WYBIERZ SWÓJ KEMEN


Kemen i Kemen SUV mają wiele wspólnego, ale każdy model jest dostarczany ze starannie dobranymi akcesoriami, które poprawiają jazdę.


KEMEN

OPONY 2,25"


Gładsze opony maksymalizują przyczepność i prędkość nawet na najtrudniejszych ulicach miasta.
KEMEN SUV

OPONY 2,35"


Bardziej agresywny bieżnik stawia na osiągi i przyczepność w terenie.

KEMEN

BAGAŻNIK MIEJSKI


Stylowo zaprojektowany, aby dopasować się do linii ramy, miejski bagażnik jest wystarczająco wytrzymały, aby udźwignąć do 18 kg. Załóż naszą torbę OC Dual Bag lub inny kompatybilny bagaż i pozwól Keremowi zająć się ciężkim transportem, abyś ty nie musiał.


KEMEN SUV

BAGAŻNIK SUVA


Kemen SUV zawiera solidny bagażnik, który mocuje się na ramie i hakach, o wadze do 27 kg. Zamontuj naszą torbę OC Dual Bag, fotelik dziecięcy lub dowolny bagaż zgodny z MIK HD i Ortlieb QL3.1 i pozwól Kemenowi SUV zająć się ciężkim transportem, abyś nie musiał.

KEMEN

BŁOTNIK MIEJSKI


Błotniki na całej długości zapewniają, że dotrzesz do celu czysty i suchy.
KEMEN SUV

BŁOTNIKI SUV


Krótsze, szersze błotniki o niestandardowym kształcie maksymalizują ochronę w terenie.74 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie