Orbea: Butelki z farbami MyO już dostępne!

Wiemy, że jazda na rowerze w każdym terenie wiąże się z bardzo realnym prawdopodobieństwem, że prędzej czy później rama się porysuje, a lakier ulegnie uszkodzeniu. I tak samo jak Ty jesteś pasjonatem swojego roweru, my z pasją zapewniamy Ci jak największą wartość z Twojego roweru. Dlatego chcemy mieć pewność, że Twój rower będzie wyglądał tak perfekcyjnie, jak pierwszego dnia po zakupie.


Ciężko pracowaliśmy, aby zapewnić nowe rozwiązania dla najbardziej zaangażowanych klientów i z radością ogłaszamy, że klienci mogą teraz kupować butelki z kolorami farb MyO 2022, aby naprawić rysy lub odpryski. W celu zakupu, skontaktuj się z najbliższym dealerem.


Te pojemniki z farbą są oferowane w butelce z pędzelkiem o pojemności 12 ml, aby ułatwić i bezproblemowo nakładać farbę. Zawiera szczegółowe instrukcje, jak uzyskać najlepsze wykończenie.


Oprócz 26 kolorów MyO dostępne są również buteleczki lakieru ochronnego w wykończeniu błyszczącym lub matowym, które zalecamy nakładać dla większej ochrony i dłuższego czasu trwania naprawy.


Jeśli nie masz pewności, jakiego koloru potrzebujesz, możesz skontaktować się z nami pod adresem online.eu@orbea.com, a udzielimy Ci odpowiedzi, której potrzebujesz.

128 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie