top of page

Nowy Orbea Avant- jakość topowych modeli za niewielką cenę

Chwyć swojego Avanta i napełnij bidony, zanim wyruszysz na popołudniową przejażdżkę. Żaden inny sprzęt nie pomoże Ci lepiej cieszyć się jazdą na rowerze szosowym. Prędkość, wolność i widoki- to co uwielbiasz- są w zasięgu ręki z Avantem.


Avant został całkowicie przeprojektowany, aby uwolnić pasję do jazdy na rowerze na tym samym poziomie szczegółowości, co nasze najlepsze rowery szosowe.


Nowy projekt Avanta został stworzony, by podbić każdą drogę. Geometria roweru, która zmniejsza zmęczenie i ma na celu oszczędzanie energii, jest idealna dla każdego rowerzysty, który uczy się kochać jazdę na rowerze.


Jest dostępny w dwóch wersjach: jedna z hamulcami tarczowymi i wewnętrznym prowadzeniem linek, druga z hamulcami typu v-brake.

HYDROFORMOWANE RURY ALUMINIOWE


Manipulujemy kształtami i grubością ścianek naszych aluminiowych rur, aby zwiększyć wytrzymałość i odporność na niepożądane zginanie. Wiele rur jest cieniowanych w celu zmniejszenia ciężaru w środku rur, z dala od naprężeń w połączeniach i strefach spawania. Dzięki zastosowaniu tak zaawansowanych technologii aluminiowych, jak w przypadku produkcji z włókna węglowego, nasze rowery aluminiowe nigdy nie są na drugim miejscu.
CARBONOWY WIDELEC AVANT

Ułożenie i kształtowanie włókna węglowego w Avant zapewnia najlepsze połączenie elastyczności, prześwitu na opony i sztywności skrętnej. Ramiona widelca mają zintegrowane mocowania błotników i duży prześwit na opony, co zapewnia jeszcze większą wszechstronność.


PRZEŚWIT OPON - 35MM


Kolarze szosowi doceniają zwiększony komfort, trwałość i bezpieczeństwo, jakie oferują szersze opony, dlatego nowy Avant obsługuje opony o szerokości do 35 mm.


WYGŁADZONE SPAWY

Nowy Avant zasługuje na takie samo zainteresowanie projektantów, jak ramy z włókna węglowego - rury są cieniowane i hydroformowane z gładkimi, polerowanymi spawami, aby jak najbardziej przypominały wyglądem ramy carbonowe.

Oprócz poprawy estetyki, obróbka i wygładzanie spoin ma również ważną funkcjonalną zaletę, ponieważ te połączenia są punktami największego naprężenia ramy. Dodatkowy czas związany z produkcją tych ram oznacza, że nasze ramy hydroformowane są produkowane na naprawdę wysokim poziomie. Godziny dodatkowej pracy ręcznej zapewniają produkt najwyższej jakości, który wygląda i działa jak żaden inny.CAŁKOWITA INTEGRACJA


Wersja nowego Avanta z hamulcem tarczowym ma w pełni zintegrowane linki, dzięki systemowi ICR, który został zastosowany w topowych modelach Orca.


Linki schowane w ramie są starannie prowadzone wzdłuż najlepszej ścieżki pod mostkiem i przez główkę ramy, bez tarcia i grzechotania. Cała linia rowerów szosowych Orbea oferuje to rozwiązanie ze zintegrowanymi wspornikami OC i osłonami kabli.


Nowa wersja Avant-DISC zawiera również opcję ze zintegrowaną obsługą liczników rowerowych. To nie tylko praktyczne i kompatybilne rozwiązanie dla wielu urządzeń i marek, ale jest również łatwe w montażu lub demontażu.

ERGONOMIA


W jaki sposób ergonomia może pomóc Ci pokonywać większe dystanse? W przeciwieństwie do pozycji wyścigowej, która koncentruje się na aerodynamice, pozycja wytrzymałościowa sprawia, że rower jest łatwiejszy w prowadzeniu i zwiększa wytrzymałość. Krótszy kokpit i wyższa kierownica maksymalizują komfort kierowcy - a większy komfort oznacza dłuższe przejażdżki.


Avant oferuje opcję kierownicy o podwójnej wysokości OC Rise, która zapewnia wygodniejszą pozycję i pozwala pokonywać większe odległości. To proste i eleganckie rozwiązanie, dzięki któremu szyja i ramiona mogą się nieco bardziej zrelaksować, skupiając się na wygodniejszej jeździe.


ZAPROJEKTUJ SWÓJ ROWER


Oferujemy opcje komponentów MyO do wielu modeli Avant. Przy zamawianiu roweru możesz wybrać opony, niektóre opcje układu napędowego i inne komponenty, więc kiedy Avant dotrze do sklepu, zostanie zbudowany zgodnie z Twoją dokładną konfiguracją.DOŻYWOTNIA GWARANCJA


Podobnie jak wszystkie rowery Orbea, nowy Avant jest objęty dożywotnią gwarancją na ramę.

376 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page