top of page

Miejska lekkość

Lżejsze i szybsze. Uzupełniając ducha funkcjonalności i łatwości użytkowania roweru, który zmienia wszystko wokół nas, opracowaliśmy nową koncepcję transportu, dostosowaną do Twojego stylu życia: gama rowerów, która naśladuje Twoje poczucie stylu bez narażania go na szwank. Eleganckie narzędzia, które są łatwe w obsłudze w domu lub w pracy; lekkie i przyjemne w prowadzeniu - z wbudowanym silnikiem, akumulatorem i układem elektronicznym zaprojektowanym do szybkiego życia w mieście. Rower jest dość prostym narzędziem mechanicznym, który w przeszłości był uważany za wyraz wolności. Atrakcyjna i stosunkowo tania forma transportu. W tym sensie e-rowery tworzą nową erę i styl jazdy na rowerze. Są tacy, którzy wolą jeździć na rowerze bez wysiłku, ale z pomocą, która jest zarówno wydajna, jak i wystarczająca. Co to znaczy?


(SILNIK) MOC BEZ STEROWANIA NIE MA ZASTOSOWANIA. Większa moc silnika niekoniecznie jest lepsza. Najważniejszym aspektem e-roweru pod względem jego wydajności nie jest moc silnika (mierzona w watach), ale raczej to, ile energii przepuszczamy z akumulatora do silnika, jak go przepuszczamy i kiedy. Jest to zadanie kontrolera silnika, prawdziwego „mózgu” e-roweru, który ostatecznie pozwala Twojemu e-rowerowi zapewnić poziom pomocy, jakiego potrzebujesz, w zależności od różnych sytuacji, które napotykasz na drodze. W tym czy innym czasie mogłeś wypróbować rower elektryczny z bardzo mocnym silnikiem, którego kontroler ograniczał się do dostarczania mniej lub więcej energii zgodnie z wybranym poziomem pomocy (25% energii na poziomie 1, 50% na poziomie 2, itp.). Ta logika pojedynczej mapy silnika może spowodować, że rower zachowa się nieco nieprzewidywalnie lub silnik będzie pracował nierówno podczas uruchamiania lub zatrzymywania. Krótko mówiąc, rower daje poczucie niepewności zamiast poczucia wolności, o którym wspominaliśmy wcześniej. Dlatego tak ważna jest wydajność, a jeszcze lepsza, bardzo wydajna dystrybucja energii. Przyczyni się to również do większej autonomii baterii.WSPARCIE PEDAŁOWA Z kolei wystarczająca znajomość ma szczególny związek z użytkownikami e-rowerów, którzy mają koncepcję, powiedzmy, nieco bardziej ekstremalną pod względem sportowym. Ten pomysł jest bliższy pomysłowi na rower mechaniczny. Użytkownicy nie szukają środków transportu, które wymagają niewielkiego wysiłku na drodze do pracy w mieście lub akumulatorów o mocy 500 W, aby pomóc im pokonać swoje przygody, ale które będą musiały ich wesprzeć, gdy zabraknie im energii. Tutaj mamy koncepcję, która pomaga pedałować, ale nie robi tego za Ciebie. Silnik, który dozuje energię, abyś zawsze miał niezbędną pomoc.


MIEJSKA LEKKOŚĆ Lekkość w mieście oznacza posiadanie sojusznika, a nie czegoś, co Cię powstrzymuje. Wsiadanie do metra, wchodzenie po schodach do domu, zejście do garażu: są to codzienne czynności, które są znacznie łatwiejsze, jeśli rower jest lekki. Większa łatwość zarządzania oznacza, że ​​szybciej dostaniesz się z nabrzeża do centrum miasta, z biblioteki do miejsca, w którym przebywają twoi znajomi, od punktu A do punktu B. A w rowerze osiąga się to dzięki geometrii i ergonomii zaprojektowanych od samego początku. Chodzi o opracowanie rowerów o odpowiednim poziomie wsparcia i na tyle lekkich, aby stały się punktem odniesienia. Właśnie w tym przypadku nowe Optima i Gain zdobywają najwyższe wyróżnienia: ważąc odpowiednio 18 i 15 kilogramów, są to najlżejsze miejskie rowery elektryczne na rynku. Mają także dużą autonomię i poziom integracji, jakiego nigdy wcześniej nie zastosowano w rowerach o tych cechach. Optima to pozornie normalny rower turystyczny, ale zarówno architektura, jak i jej ergonomia są innowacyjne. Jest to rower zaprojektowany do użytku jako rower elektryczny od fazy projektowania koncepcyjnego. Oznaczało to przebudowę roweru do tego stopnia, że ​​zmieniła się nawet jego geometria.


Gain jest najszybszym sprzymierzeńcem na miejskie wycieczki. Koncepcje wydajności i wystarczalności sprawiły, że rower jest wyjątkowo lekki, sportowy i zwrotny. Jego zintegrowane i eleganckie interfejsy dają nam możliwość zaprojektowania roweru bez nieporęcznych elementów, które mogłyby przeszkodzić.47 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page