top of page

Co sprawia, że e-rower Orbea Gain jest wyjątkowy?

Zaktualizowano: 6 dni temuENOUGH POWER


Odpowiednie ustawienie dostarczania mocy silnika pozwala nam zwiększyć zasięg, zapewniając jednocześnie bardziej naturalną jazdę.


Koncepcja Enough Power ma kluczowe znaczenie dla naszej wizji e-rowerów szosowych. Subtelne, zintegrowane elementy sterujące i wyświetlacz w połączeniu z niemal bezgłośnym wspomaganiem usuwają elementy rozpraszające uwagę, pozwalając Ci cieszyć się jazdą.


SILNIK


Współpraca z niemiecką firmą Mahle nad opracowaniem Enough Power była kluczem do stworzenia e-roweru Orbea Gain. Szczytowy moment obrotowy jest przekładany płynnie, sprawiając wrażenie naturalnej jazdy i dyskretnego wspomagania.


ORBEA GAIN CARBON -

SILNIK X20


Silnik Mahle X20 to najlżejszy i najbardziej kompaktowy system napędowy do rowerów elektrycznych na rynku, co czyni go oczywistym wyborem dla Orbea Gain. 55 Nm niemal bezgłośnego wspomagania zapewnia wystarczającą moc nawet na najtrudniejszych podjazdach. To wszystko zamknięte w całkowitej masie 3,2 kg, łącznie z akumulatorem 350Wh.GAIN ALUMINIUM -

SILNIK X35+


Silnik Mahle X35+ zapewnia do 40 Nm niemal bezgłośnego wspomagania. Wyrafinowany układ przeniesienia napędu zapewnia płynne, zrównoważone i niezawodne wspomaganie pedałowania, aby udoskonalić Twoje przejażdżki, nie czyniąc ich zbyt łatwymi.
NATURALNE PEDAŁOWANIE


Ciężko pracowaliśmy nad dostarczaniem mocy i momentu obrotowego do Orbea Gain. Przeprowadzając setki godzin testów, aby uczynić go płynniejszym i mniej uciążliwym. Maksymalne wspomaganie pojawia się między 75 a 95 obr./min, czyli w rytmie, w którym pracujesz z maksymalną wydajnością. Oznacza to, że właśnie wtedy, gdy Ty dajesz najwięcej z siebie, silnik płynnie wkracza, aby wspomóc i sprawić, że Twój cel staję się bliższy.Rower Orbea Gain oferuje aż do 4000M zasięgu!


Niższe zużycie energii i większa zależność od siły naszych mięśni zwiększają żywotność baterii o około 1,5x. To nie jest zwykły elektryczny rower, na którym siedzisz i polegasz na silniku; to sportowa szosowa jazda, która wyzwala prawdziwe emocje.


Rower Orbea Gain oferuje trzy poziomy wspomagania, dzięki czemu możesz wybrać, jak ciężko chcesz pracować.


3 OPCJETRYBÓW WSPOMAGANIA


POZIOM 1

7h jazdy, 4000M+

POZIOM 2

6h jazdy, 3000M+

POZIOM 3

4h jazdy, 1500M+


LEPSZA BATERIA


Akumulator jest jednym z najbardziej widocznych elementów systemu eBike, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby znaleźć najlżejszy, najmniejszy i najbardziej dyskretny element.ORBEA GAIN CARBON


350WH


Oszczędności wagi, jaką uzyskaliśmy dzięki nowemu roweru Orbea Gain, pozwoliła umieścić większą baterię i zwiększyć zasięg. Mimo to waga nadal pozostaje mała. Możesz praktycznie zapomnieć o poziomie naładowania baterii, chyba że planujesz wspinać się na wysokość większą niż 4000 m.
X20 RANGE EXTENDER


Oferujemy także dodatkową baterię Range extender 171 Wh dla Orbea Gain Carbon (ale uważamy że nie będzie ci potrzebna :)).

Piękno naszego modułowego akumulatora polega na tym, że na wszystkie przejażdżki, podczas których nie potrzebujesz

dodatkowego zasięgu, możesz zostawić zbędną dodatkową wagę w domu.GAIN ALUMINIUM


250WH


Gain Aluminium wykorzystuje baterię 250 Wh, zapewniając wystarczającą moc akumulatora na większość przejażdżek. Range extender zgrabnie mieści się w koszyku na bidon i oferuje dodatkowe 208 Wh, co oznacza zwiększenie zasięgu o 70%.CZYSTA GEOMETRIA SZOSOWA


Jedną z najważniejszych kwestii, które należy wziąć pod uwagę przy określaniu geometrii, jest to, że rower musi być łatwy w prowadzeniu. Dlatego postaraliśmy się, abyś jadąc na nowym Orbea Gain, miał precyzyjną kontrolę nad rowerem.KRÓTSZY ROZSTAW OSI

Jest bardziej responsywny.


KRÓTKI TYLNY CHAINSTAY

Dla lepszego przyspieszenia.


DOPASOWANY DO ROZMIARU

Zapewnia lepszą kontrolę bez względu na rozmiar ramy.


WIĘKSZY DROP BB

Daje lepszą stabilność.


ZRÓWNOWAŻONY REACH I STACK

Doskonała ergonomia bez uszczerbku dla komfortu podczas najdłuższych przejażdżek.

Prześwit na opony 35 mm oznacza, że Orbea Gain pasuje do Twojej wizji e-ROAD, nawet jeśli wykracza ona poza asfalt i szutr.ZNAJDŹ IDEALNY ROZMIAR


Aby pomóc rowerzystom znaleźć idealne dopasowanie swojego nowego Orbea Gain i zmaksymalizować komfort, dodaliśmy szósty rozmiar, dając opcje wyboru rozmiaru od XS do XXL.INTEGRACJA


AUTOMATYCZNE PODŁĄCZENIE SILNIKA


W rowerze Orbea Gain Carbon demontaż i montaż tylnego koła nigdy nie był tak łatwy - silnik automatycznie łączy się po włożeniu koła.