Orca

Najlżejszy i najbardziej wydajny rower szosowy

Wydajność, technologia i styl zawsze były podstawą kolarstwa. Może nie rywalizujemy, ale uwielbiamy wrażenie jazdy na rowerze wyścigowym – orce, która jest lekka, szybka i piękna. Zawodowi sportowcy, weekendowi wojownicy, myśliwi Strava i rekreacyjni jeźdźcy mają podobne aspiracje – kochamy tą maszynę tak samo jak nasz styl życia.

02_orca_use.jpg

Co sprawia że Orca jest wyjątkowa?

CARBON ORBEA MONOCOQUE

Używamy najbardziej zaawansowanej technologicznie konstrukcji z włókna carbonowego, aby stworzyć możliwie najbardziej wyrafinowaną ramę – złożony i żmudny proces z rezultatami, które docenisz na siodełku.

GEOMETRIA WYŚCIGOWA 

Geometria Orca Racing powstała w wyniku prawie 100 lat projektowania rowerów szosowych i stanowi idealną równowagę responsywności i stabilności. Pozycja jest agresywna, aby zmaksymalizować aerodynamikę nadwozia i wydajność. Obsługa jest precyzyjna i intuicyjna. Kąty i wymiary są dokładnie przemyślane w różnych rozmiarach, aby z każdym naciśnięciem pedału przenosić więcej mocy na drogę, a większa moc oznacza większą prędkość.

DOPASOWANA ERGONOMIA

W jaki sposób ergonomia może pomóc w dalszej jeździe? W przeciwieństwie do pozycji wyścigowej, która koncentruje się na aerodynamice, pozycja endurance powoduje, że rower jest łatwiejszy w prowadzeniu i zwiększa wytrzymałość. Krótszy kokpit i wyższa kierownica maksymalizują komfort kierowcy – a większy komfort oznacza dłuższe i szybsze przejażdżki.

Dowiedz się więcej 

Wybierz swój model