top of page

Kemen/ Kemen SUV

Ucieczka od codzienności

Najlepsze narzędzia to te, których używasz codziennie – idealny rower to taki, który idealnie pasuje do wielu Twoich potrzeb. Niezmordowany, pojemny i bezwysiłkowy Kemen wykracza poza prostą użyteczność, zmieniając przejażdżki e-rowerem w zachwycające mini-przygody. Przebij się przez poranny ruch uliczny, oddychaj świeżym powietrzem w drodze do pracy, pozwól Kemenowi wziąć na siebie wysiłek, abyś się nie spocił. Po pracy wybierz długą drogę do domu, ucieknij ze ścieżki rowerowej i przeżyj miejską przygodę.

05_kemen_let-kemen-strain.jpg

Co sprawia że Kemen jest wyjątkowy?

SZYBKO I CZYSTO

Oba modele są wyposażone w eleganckie, solidne błotniki, dzięki którym dotrzesz do celu suchy i czysty. Kemen SUV wykorzystuje szersze błotniki o niestandardowym kształcie, aby zapewnić lepszą ochronę.

NIESTRUDZONY

Szersze opony Kemen zapewniają stabilność i kontrolę w każdym terenie. Bardziej agresywne bieżniki dają pierwszeństwo osiągom w terenie, podczas gdy bardziej gładkie opony sprawdzają się najlepiej na twardych nawierzchniach.

BAGAŻ

Mocniejszy bagażnik Kemen SUV może pomieścić fotelik dziecięcy i jest przygotowany na cięższe ładunki. Kemen ma cieńszy, lżejszy bagażnik z wieloma opcjami montażu.

Wybierz swój model

bottom of page