top of page

Terra

Gravel od podstaw

Niekończące się eksploracje, nocne przygody, wyboiste drogi i szutrowe szlaki, jest wiele pomysłów na to, czym jest gravel. Nie ma wątpliwości, że rower gravelowy musi robić to wszystko z kontrolą, szybkością i wygodą, ale przede wszystkim z pragnieniem zabawy. Zaprojektowany od podstaw z myślą o szutrze, Terra nie jest przerobionym rowerem szosowym ani odchudzonym rowerem górskim. Dodaj komfortu swoim przygodom na drodze, w końcu odkryj, dokąd prowadzi każda droga lub pozwól, aby Twoje wycieczki były długie. Istnieje szeroki świat, a Terra jest gotowa odkrywać go razem z tobą.

Co sprawia że Terra jest wyjątkowa?

BARDZIEJ WYDAJNY ROWER

Gravel to uniwersum różnych użytkowników i terenów. Z tego powodu Terra to kompletna kolekcja z różnymi modelami z aluminium i karbonu, oferująca najbardziej wszechstronne rozwiązania, które nie pozostawią nikogo obojętnym.

TERRA H

TOWARZYSZ NIEKOŃCZĄCYCH SIĘ PODRÓŻY

Wersja aluminiowa jest idealnym towarzyszem niekończących się wypraw i nocnych przygód, oferując największą wszechstronność w naszej rodzinie Terra.

Zaawansowane hydroformowane aluminium i zoptymalizowane rozmiary rur maksymalizują komfort podczas długich przejażdżek, a zintegrowane punkty mocowania tylnego bagażnika umożliwiają dopasowanie różnych tylnych sakw. Ilekroć poczujesz potrzebę ucieczki, Terra H będzie gotowa.

TERRA M

SZYBKIE I LEKKIE PRZYGODY

Nasza Terra M to najbardziej sportowa opcja w rodzinie, szybka i lekka na boczne drogi lub przygody na szutrowych ścieżkach.

Rama z włókna węglowego oferuje idealne połączenie wagi, komfortu i wytrzymałości, podczas gdy nasz system LOCKR dba o przechowywanie niezbędnych rzeczy. Dzięki naszemu programowi MyO Twoja Terra może być tak wyjątkowa, jak Twoje przygody.

Dowiedz się więcej

Wybierz swój model

bottom of page