top of page

Avant

Przejażdżka w zasięgu ręki

Chwyć swojego Avanta i napełnij butelki, zanim wyruszysz na popołudniową przejażdżkę. Żadna inna maszyna nie pomoże Ci lepiej cieszyć się radością z jazdy na rowerze szosowym. Szybkość, swoboda i widoki oferowane przez wiele dróg są wliczone w cenę każdego Avanta.

avant-lateral.jpg

Co sprawia że Avant jest wyjątkowy?

ICR PLUS

Wewnętrzne prowadzenie kabli jest starannie prowadzone wzdłuż najlepszej ścieżki pod mostkiem i przez główkę ramy, bez ocierania i grzechotania, i jest zoptymalizowane zarówno pod kątem tradycyjnych, jak i elektronicznych systemów przerzutek. Opatentowane podkładki dystansowe sterów zapewniają płynny przepływ powietrza i łatwą regulację.

WIDELEC KARBONOWY AVANT

Zastosowanie carbonu i ukształtowanie widelca Avanta zapewnia najlepsze połączenie elastyczności, prześwitu opony i sztywności skrętnej. Widelec posiada zintegrowane mocowania błotników i duży prześwit na opony, co zapewnia jeszcze większą wszechstronność.

POLEROWANE SPAWY

Nowemu Avantowi poświęca się tyle samo uwagi projektowej, co naszym ramom z carbonu - Rury są cieniowane i hydroformowane z gładkimi, polerowanymi spawami.

Wybierz swój model

bottom of page