top of page

Orca Aero

Niech żyje Orca Aero

Trudno pokonać wrażenie mocy, jakie daje świetny rower aerodynamiczny. Czy jest zawodnik, który nie chwyta ostatniej przewagi w walce o szybkość? Orca Aero zapewnia te nagrody – wraz z chęcią pójścia na całość, przez cały dzień, bez wahania. Niech żyje rower, który równoważy emocjonalne i racjonalne pragnienia każdego z nas – niech żyje Orca Aero.

Co sprawia że Orca Aero jest wyjątkowa?

IDEALNA RÓWNOWAGA

Biorąc pod uwagę tylko trzy czynniki konstrukcyjne, takie jak aerodynamika, sztywność i waga, rzadko uzyskuje się radykalną poprawę. Duże zyski w jednym obszarze zawsze zagrażają jednemu lub obu pozostałym. Kluczem do zbudowania najlepszego aerodynamicznego roweru szosowego jest znalezienie równowagi między tymi celami i określenie dodatkowych czynników wydajności, które pozwolą użytkownikowi zwiększyć wydajność.

AERODYNAMIKA

Stworzenie ramy aero, optymalizacja przekrojów, wygładzenie przejść i niezliczone inne ulepszenia oznaczają duże zmniejszenie oporu powietrza. 

NAJWYŻSZA ERGONOMIA

Nasz całkowicie nowy kokpit OC został zaprojektowany z myślą o idealnej równowadze aerodynamiki, sztywności w stosunku do wagi i ergonomii.

Dowiedz się więcej

Wybierz swój model

bottom of page