top of page

Vibe

Miejska Lekkość

W duchu funkcji miejskich i łatwego użytkowania opracowaliśmy nową koncepcję transportu zaprojektowaną z myślą o Twoim życiu. Maszyna, która jest również wyrafinowanym akcesorium, które odzwierciedla Twoje poczucie stylu, nie przyćmiewając go - eleganckie, niezawodne narzędzie, którym można łatwo manewrować w mieszkaniach lub miejscach pracy. Vibe to rower, który jest lekki i przyjemny w prowadzeniu — z silnikiem, akumulatorem i zintegrowanym układem elektronicznym zaprojektowanym z myślą o szybkim, miejskim stylu życia.

02_vibe_enough_energy_a.jpg

Co sprawia że Vibe jest wyjątkowy?

DUŻO ENERGII / MINIMALIZM

Nasza koncepcja Enough Energy to nowy sposób jazdy, a Vibe to nowy rodzaj e-roweru - minimalistyczny, zintegrowany i elegancki, bez nieporęcznych komponentów, które zmniejszają wrażenia z jazdy, przybliżając Cię do wrażenia, że mniej „e” może ostatecznie dostarczyć więcej „ roweru".

ŁĄCZNOŚĆ I NAWIGACJA GPS Z MAPAMI OFFLINE

Połącz swój smartfon z aplikacją EBikeMotion i ciesz się szczegółowymi informacjami systemowymi oraz szczegółami jazdy i treningu. Dodaj uchwyt smartfona do kierownicy Vibe i z łatwością poruszaj się po ulicach dzięki pełnemu GPS-owi krok po kroku z mapami w pełni offline.

Wybierz swój model

bottom of page