top of page

Gain

WIELE TWARZY RADOŚCI

Kolarz i rower współpracują w idealnej synergii, oddychasz ciężko, a serce bije szybciej, ale masz kontrolę i dobrze się bawisz. Gain zapewnia wystarczającą moc, aby nieco zmniejszyć grawitację, ale nie zdominować jazdy ani nie odebrać satysfakcji. Naturalne wspomaganie wtapia się niewidocznie w tło, sprawiając, że czujesz się sprawniejszy niż kiedykolwiek. Nie chodzi o to, by jeździć szybciej, nie chodzi nawet o to, by jechać dalej, chodzi tylko o to, by mieć więcej zabawy za każdym razem.

02_gain-carbon-23.jpg

Co sprawia że Gain jest wyjątkowy?

FILOZOFIA GAIN

Enough Power to koncepcja, która ma kluczowe znaczenie dla naszej wizji e-rowerów szosowych. Całkowicie zintegrowany system, który łączy w sobie moc, zasięg i interfejs, aby zapewnić naturalną jazdę z niemal bezgłośnym, dyskretnym wspomaganiem.

GAIN TO ROWER

Naturalna obsługa oznacza dostrajanie geometrii i sztywności w celu optymalizacji wydajności. Pod tym względem Gain jest jak każdy wspaniały rower szosowy. Naturalne pedałowanie oznacza cichą i dyskretną pomoc przy niższych prędkościach bez dodatkowego tarcia.

BEZ WYMÓWEK

Ogromny zasięg Gain oznacza, że możesz prawie zapomnieć o ograniczeniach baterii, a centrum dowodzenia na górnej rurze umieszcza wszystkie potrzebne informacje na wyciągnięcie ręki.

Co sprawia że Gain jest wyjątkowy

Wybierz swój model

bottom of page