top of page

Alma

Take it too far

Wzrost wydajności można znaleźć wszędzie, a obsesja jest częścią gry. Jak daleko jest za daleko? Odkąd mieliśmy cele, rywalizację i ducha twórczego, pchaliśmy się do zwycięstwa. Gdy smakuje się zwycięstwo, to staje się obsesją na punkcie bycia najlepszym. Czujesz to w sercu, płucach i nogach – możesz to wyczuć w naszych rowerach. Tylko poprzez pocenie się w najdrobniejszych szczegółach i pominięcie tego, co wydaje się możliwe, możemy osiągnąć nasze ostateczne cele.

09_alma_accion.jpg

Co sprawia że Alma jest wyjątkowa?

KONSTRUKCJA DYNAMICZNA

Ogromna większość obciążeń skręcających i bocznych jest przenoszona przez dolny kręgosłup ramy. Rura czołowa, rura dolna i dolna rura tylnego trójkąta są odporne na skręcanie i przenoszą moc na tylne koło. Nie ma co do tego wątpliwości, odporność na zginanie w dolnej części ramy przekłada się bezpośrednio na więcej watów na koło i wrażenie, że przeniesienie mocy jest natychmiastowe.

OMX - 830GR (M)

Wprowadzając OMX pokazujemy rowerzystom na całym świecie kierunek naszych najlżejszych i najsztywniejszych ram wyścigowych. OMX to szczytowe osiągnięcie w produkcji rowerów z carbonu

Dowiedz się więcej 

Wybierz swój model

bottom of page